Piraci z Karaibów: Na krańcu świata chomikuj pdf

Ocena

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata chomikuj pdf

Jeśli sądzicie, że kapitan Jack Sparrow na zawsze trafił do morskiego piekła, mylicie się! Zwykle skłócona piracka brać jednoczy się, aby wspólnie wystąpić przeciwko potężnej Kompanii Wschodnioindyjskiej, która zamierza panować nad wodami. Ale w tej grze każdy dba o własne interesy: Will Turner, pragnący uwolnić ojca od służby na upiornym statku, Elizabeth jako piracki kapitan, buntownik Barbossa, Beckett z Kompanii Wschodnioindyjskiej i oczywiście Jack Sparrow, który knuje najbardziej i najgorzej na tym wychodzi. Do tego na scenę wchodzą chińscy piraci, a kapłanka Tia Dalma uruchamia najpotężniejsze czary…

Książka „Piraci z Karaibów: Na krańcu świata” powstała na podstawie filmu przygodowego o tym samym tytule, w każdej książce znajduje się wkładka z fantastycznymi zdjęciami!

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata chomikuj pdf

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata chomikuj pdf

Książka Piraci z Karaibów: Na krańcu świata chomikuj została napisana przez przez Tui T. Sutherland. Piraci z Karaibów: Na krańcu świata mobi ma 168 str. kartek. Piraci z Karaibów: Na krańcu świata chomikuj należy do serii Piraci z Karaibów (tom 3). Piraci z Karaibów: Na krańcu świata pdf jest książką z gatunku powieść przygodowa.

Zobacz też

© 2024 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.