Powrót Mrocznego Rycerza. Ostatnia krucjata chomikuj pdf

Ocena

Powrót Mrocznego Rycerza. Ostatnia krucjata chomikuj pdf

Długo oczekiwany komiks znakomitego artysty. Frank Miller wraca do podejrzanego Gotham City ze współscenarzystą Brianem Azzarello i rysownikiem Johnem Romitą Juniorem. Tym razem dowiemy się o wydarzeniach związanych z ostatnią przygodą Batmana, po której superbohater porzucił kostium i przeszedł na emeryturę (powracając po latach). Kiedy Mad Joker ląduje w Arkham Asylum, Bruce Wayne próbuje wyszkolić swojego partnera, nowego Robina, Jasona Todda. Tymczasem w Gotham City doszło do serii tajemniczych zgonów wśród najbogatszych mieszkańców miasta. Batman i Robin muszą działać. Wraz z pojawieniem się gangu Mrocznego Rycerza nieustannie pojawiają się głosy krytykujące obrońców Gotham – czy Batman ma prawo ryzykować życie nieletnich? Jak regularne patrolowanie i narażanie życia wpłynie na psychikę młodych ludzi? Co robi klaun? Powrót Mrocznego Rycerza – Ostatnia Krucjata (Prequel, 2016) opowiada o wydarzeniach poprzedzających Powrót Mrocznego Rycerza.

Powrót Mrocznego Rycerza. Ostatnia krucjata chomikuj pdf

Powrót Mrocznego Rycerza. Ostatnia krucjata chomikuj pdf

Książka Powrót Mrocznego Rycerza. Ostatnia krucjata chomikuj została napisana przez przez Brian Azzarello. Powrót Mrocznego Rycerza. Ostatnia krucjata epub ma 80 str. stron. Powrót Mrocznego Rycerza. Ostatnia krucjata pdf należy do serii Batman: Mroczny Rycerz (tom 0.1). Powrót Mrocznego Rycerza. Ostatnia krucjata chomikuj jest pozycją z gatunku komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.