Powrót na Równinę Okropności chomikuj pdf

Ocena

Powrót na Równinę Okropności chomikuj pdf

Drugi tom słynnego amerykańskiego scenarzysty i rysownika Don Rosy o Scrooge i innych bohaterach z Katzgrodu. Najbogatsza kaczka na świecie po raz kolejny udaje się do Ameryki Południowej ze swoimi krewnymi, aby zrealizować swój plan zwiększenia swojego bogactwa na Równinach Terroru. Wyśle też Donalda i jego siostrzeńca do gorącej Afryki w poszukiwaniu najrzadszego gatunku krokodyla znanego starożytnemu Rzymowi. Żadna z tych dalekich ekspedycji nie będzie wypełniona mrożącymi krew w żyłach doświadczeniami ani wspaniałymi robakami! Oczywiście sam Kaczgród ma do opowiedzenia historię! Dowiemy się, jakie są prawdziwe początki miasta, dlaczego Diodak nie dorobił się fortuny, czyszcząc skarbiec McKwacza ze szczurów, dlaczego Magika De Czar dokłada wszelkich starań, aby zdobyć najważniejszą monetę Scrooge i czy wiedząc przyszłość pozwala na sukces giełdowy. Album zawiera również bogactwo materiału prezentującego ciekawostki dotyczące historii zawartych w tomie. Don Rosa uważany jest za największego spadkobiercę twórczości Carla Barksa, twórcy większości kaczgrodzkich bohaterów. Od ponad trzech dekad Rosa rysuje historie o barwnych postaciach ze świata Drake’a. Jego talent został doceniony w 1995 roku, kiedy zdobył najważniejszą w Ameryce nagrodę za komiks, Nagrodę Eisnera, za album The Life and Times of Scrooge McDuke.

Powrót na Równinę Okropności chomikuj pdf

Powrót na Równinę Okropności chomikuj pdf

Książka Powrót na Równinę Okropności czytaj online została napisana przez przez Don Rosa. Powrót na Równinę Okropności epub ma 216 str. stron. Powrót na Równinę Okropności chomikuj należy do książek z cyklu Wujek Sknerus i Kaczor Donald (tom 2). Powrót na Równinę Okropności chomikuj jest pozycją z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.