Próba przyjaźni pdf chomikuj

Ocena

Próba przyjaźni pdf chomikuj

Po ciężkim porodzie Lina zachowuje się bardzo dziwnie – nieustannie płacze, a Elizabeth ma wrażenie, że kobieta odczuwa niechęć do własnego dziecka. Gdy Jens wypływa na zimowy potów, sytuacja jeszcze się pogarsza. Ludzie zaczynają szeptać, że Linę opętał diabeł. Pewnego dnia Elizabeth wybiera się do sklepu i przypadkiem widzi, jak Bergette kradnie zegarek. Jest tak zaskoczona, że nie może wydusić z siebie ani słowa – ale to okazuje się fatalne w skutkach. W tej samej chwili Bergette chwyciła zegarek i schowała go w kieszeni spódnicy. Zrobiła to tak szybko, że Elizabeth zastanawiała się przez chwilę, czy jej się nie przywidziało. Ale nie, zegarek zniknął z tacy. Elizabeth chciała coś powiedzieć, spytać przyjaciółkę, co ona wyprawia, ale język przywarł jej do podniebienia, a słowa uwięzły w gardle. Peder nawet nie zauważył zniknięcia zegarka…

Próba przyjaźni pdf chomikuj

Próba przyjaźni pdf chomikuj

Książka Próba przyjaźni pdf została napisana przez przez Trine Angelsen. Próba przyjaźni epub ma 188 str. stron. Próba przyjaźni pdf należy do serii pozycji Córka morza (tom 17). Próba przyjaźni czytaj online jest książką z kategorii literatura obyczajowa, romans.

Zobacz też

© 2024 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.