Przygody Gordianusa. Ramiona Nemezis, Zagadka Katyliny pdf chomikuj

Ocena

Przygody Gordianusa. Ramiona Nemezis, Zagadka Katyliny pdf chomikuj

Drugi tom wznowionych przygód detektywa Gordianusa

Ramiona Nemezis

Rzym, rok 72 p.n.e. Powstanie niewolników pod wodzą Spartakusa w fazie kulminacyjnej. W eleganckiej willi nad morzem ginie z ręki mordercy bogaty Rzymianin, poszlaki obciążają dwóch zbiegłych niewolników. Gordianus Poszukiwacz usiłuje rozwiązać zagadkę, tocząc walkę z nieubłaganym czasem i niebezpiecznymi ludźmi. Jeśli mu się nie uda, zginie stu niewolników…

Niestrudzony badacz Rzymu i jego tajemnic pisze z werwą, zapełniając powieść barwnymi

– i autentycznymi – postaciami.

Zagadka Katyliny

Rok 63 p.n.e. Sprawujący tego roku urząd konsula Marek Cycero, wieloletni zleceniodawca Gordianusa Poszukiwacza, prosi go o pomoc w szpiegowaniu podejrzanego o knucie spisku radykała Katyliny. Wir politycznej intrygi wciąga detektywa coraz głębiej…

Ponadczasowa dzięki wnikliwej wiwisekcji politycznych machinacji trzecia powieść o przygodach Gordianusa Poszukiwacza przenosi czytelnika w sam środek antycznego świata, jak zwykle oczarowując bogactwem szczegółów ówczesnego życia – od fałszywie sielskiej wsi po wrzącą atmosferę wyborów.

Steven Saylor jest amerykańskim historykiem, profesorem uczelni w Berkeley i Austin, doskonałym znawcą epoki, co przydaje jego powieściom autentyzmu, a przy tym mistrzem narracji i dialogu, o czym najlepiej świadczy międzynarodowe uznanie, jakim cieszą się jego książki. Wydawane w kilkunastu językach na sześciu kontynentach trafiły na niejedną listę księgarskich przebojów.

“Roma sub rosa”, cykl powieści, których akcja toczy się w starożytnym Rzymie u schyłku republiki, a bohaterem jest detektyw Gordianus Poszukiwacz, został nadzwyczaj dobrze przyjęty i przez czytelników, i przez krytyków, dając autorowi poczesne miejsce wśród znaczących twórców sensacyjnych powieści historycznych.

Przygody Gordianusa. Ramiona Nemezis, Zagadka Katyliny pdf chomikuj

Przygody Gordianusa. Ramiona Nemezis, Zagadka Katyliny pdf chomikuj

Książka Przygody Gordianusa. Ramiona Nemezis, Zagadka Katyliny czytaj online została napisana przez przez Steven Saylor. Przygody Gordianusa. Ramiona Nemezis, Zagadka Katyliny mobi ma 860 str. stron. Przygody Gordianusa. Ramiona Nemezis, Zagadka Katyliny chomikuj jest z serii książek Roma sub rosa (tom 4-5). Przygody Gordianusa. Ramiona Nemezis, Zagadka Katyliny czytaj online jest pozycją z kategorii kryminał, sensacja, thriller.

Zobacz też

© 2024 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.