Przygody Smerfów. Smerfetka chomikuj pdf

Ocena

Przygody Smerfów. Smerfetka chomikuj pdf

Część trzecia jednej z najsłynniejszych serii komiksów dla dzieci. Album zawiera dwie historie: „Smerfy” i „Głód Smerfów”. W Smerfs Village wszystko jest w porządku, panuje pokój i przyjaźń, ale są ludzie, którzy nie lubią… kogo? Oczywiście dla przerażającego czarnoksiężnika Gargawa pracuje nad wyrządzeniem krzywdy mieszkańcom lasu. Wymyślił sprytną sztuczkę – z gliny stworzył stworzenie zdolne do wywołania wielkiego chaosu wśród Smerfów! W drugiej opowieści mali bohaterowie szykują się na zimowe zapasy, ale z powodu wypadku zaczynają czuć głód. Czy tata Blue wymyśli sposób na nakarmienie swoich uczniów? Smerfy zostały wymyślone przez belgijskiego scenarzystę i grafika Pierre’a Culliforda (1928-1992) pod pseudonimem Peyo. Jego komiksy wpisują się w potrzeby filmu o przygodach niebieskich gnomów. Obecnie autorami opowieści o Nowych Smerfach są następcy Peyo, w tym jego syn Thierry. Autorzy: Peyo, Ivan Delport Grafika: Peyo

Przygody Smerfów. Smerfetka chomikuj pdf

Przygody Smerfów. Smerfetka chomikuj pdf

Książka Przygody Smerfów. Smerfetka chomikuj była napisana przez Yvan Delporte. Przygody Smerfów. Smerfetka mobi ma 64 str. stron. Przygody Smerfów. Smerfetka czytaj online należy do serii książek Przygody Smerfów (tom 3). Przygody Smerfów. Smerfetka czytaj online jest pozycją z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.