Przypadki chodzą parami pdf chomikuj

Ocena

Przypadki chodzą parami pdf chomikuj

Nowa miłość i nowy zwierzak. Gdzie jest spokój? ! Majka postanowiła uniknąć kłopotów i skupić się wyłącznie na życiu prywatnym i pracy. Jej ukochany chłopak i kot mają się dobrze, ale brat Majki – Michał – wciąż nie potrafi uporządkować swojego życia emocjonalnego. Rodzina jest dla dziewczyny najważniejsza, więc bez wahania zgadza się zaopiekować nowym zwierzakiem Mihau podczas jego nieobecności w szkoleniu. Chociaż miał zupełnie inny plan na weekend. plan małżeństwa… Jakie jest prawdopodobieństwo, że wycieczka dziewczyny na obóz sportowy zakończy się wycieczką na komisariat? A kiedy na horyzoncie pojawia się szczupła instruktorka jogi, czy pomysł dopasowania brata do sympatycznego właściciela sklepu zoologicznego ma szansę? Czytaj dalej, aby poznać szalone przygody Majki, które rozśmieszą Cię do łez!

Przypadki chodzą parami pdf chomikuj

Przypadki chodzą parami pdf chomikuj

Książka Przypadki chodzą parami czytaj online została napisana przez przez Marta Radomska. Przypadki chodzą parami mobi ma 432 str. kartek. Przypadki chodzą parami czytaj online jest z serii książek Tego kwiatu jest pół światu (tom 3). Przypadki chodzą parami chomikuj jest pozycją z gatunku literatura obyczajowa, romans.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.