Ptyś i Bill. Koncert na trzy osoby i psa pdf chomikuj

Ocena

Ptyś i Bill. Koncert na trzy osoby i psa pdf chomikuj

Przygody pomysłowego chłopca i jego szalonego psa. Humorystyczna seria dla dzieci i dorosłych. Album zbiorczy zawiera trzy tomy oryginalne: „Koncert na trzy osoby i psa”, „Nie ma jak spacer!” i „Błyskotliwy Bill”.
Ptyś i jego spaniel Bill nie potrafią bez siebie żyć i pomagają sobie zawsze, kiedy trzeba. Obaj też mają mnóstwo zwariowanych pomysłów, które nie umilają życia innym osobom… Na szczęście rodzice chłopca są przyzwyczajeni do błazeństw swoich pupili, a sami też od czasu do czasu zrobią coś wesołego i szalonego. Cała rodzinka jest siebie warta!

Pomysłodawcą serii był legendarny belgijski autor Jean Roba (1930–2006; m.in. „Sprycjan i Fantazjusz”), który tworzył ją od 1959 do 2001 roku. Obecnie „Ptyś i Bill” jest pisany popularnego scenarzystę Christophe’a Cazenove’a, współautora wielu bestsellerowych cykli humorystycznych („Sisters”, „Kasia i jej kot”, „Mali bogowie”), a rysowany przez Jeana Bastide’a (ilustracje bądź kolory do niektórych tomów znanych w Polsce serii „Wojna Sambre’ów” i „Sherlock Holmes Society”).”

Ptyś i Bill. Koncert na trzy osoby i psa pdf chomikuj

Ptyś i Bill. Koncert na trzy osoby i psa pdf chomikuj

Książka Ptyś i Bill. Koncert na trzy osoby i psa pdf była napisana przez Jean Bastide. Ptyś i Bill. Koncert na trzy osoby i psa mobi ma 144 str. kartek. Ptyś i Bill. Koncert na trzy osoby i psa czytaj online należy do serii pozycji Ptyś i Bill (tom 9). Ptyś i Bill. Koncert na trzy osoby i psa pdf jest książką z gatunku komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.