Punisher Max – Tom 8 chomikuj pdf

Ocena

Punisher Max – Tom 8 chomikuj pdf

Frank Castle, samozwańczy Mściciel znany jako Punisher, od lat walczy z samotnymi przestępcami z Nowego Jorku. I zrobił to tak bezwzględnie, że rodzina mafijna w końcu postanowiła zastawić na niego pułapkę. Wabikiem jest zwykły Wilson Fisk, który awansował na stanowisko szefa wszystkich bossów, a zabójcą jest Bullseye, szalony strzelec. Wszyscy mają jednak własne plany, a jeden z nich najbardziej chce poznać Punishera… może zbliży się do tego bliżej niż ktokolwiek inny. Autorem tej historii jest zdobywca nagrody Jasona Aarona-Eisnera i twórca takich seriali jak „Conan Barbarzyńca”, „Scalp” czy „Thor”. Za rysunek odpowiada Steve Dillon – ilustrator i inni kultowi „misjonarze”. Komiksy dla dorosłych.

Punisher Max – Tom 8 chomikuj pdf

Punisher Max – Tom 8 chomikuj pdf

Książka Punisher Max – Tom 8 pdf została napisana przez przez Jason Aaron. Punisher Max – Tom 8 epub ma 260 str. stron. Punisher Max – Tom 8 pdf należy do serii pozycji Punisher Max (tom 8). Punisher Max – Tom 8 pdf jest książką z gatunku komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.