Rejs po szczęście pdf chomikuj

Ocena

Rejs po szczęście pdf chomikuj

Piękne, malownicze jezioro, kojące krajobrazy i…uzdrawiające przyjaźnie. Alina przez rok pracowała w wydawnictwie, wraz z mężem została zaproszona na przyjęcie przez koleżankę Ewę. Na przyjęciu poznaje swojego męża lekarza i cudowną parę Gabi i Jean-Pierre, którzy planują otworzyć francuską restaurację. Kiedy panowie odkryli, że ich wspólnym hobby jest żeglarstwo, postanowili odpocząć z żonami nad pobliskim jeziorem Jeziorak. Związek się zacieśnia, a znajomi coraz częściej wyjeżdżają nad jezioro. Jednak każda para boryka się z własnymi problemami. Czy sielankowy krajobraz pozwoli Ci odnaleźć wewnętrzny spokój i odpocząć od życia pod stopami? Czy magia Jezioraka i szum żagli pomogą Ci uciec od codzienności?

Rejs po szczęście pdf chomikuj

Rejs po szczęście pdf chomikuj

Książka Rejs po szczęście czytaj online była napisana przez Katarzyna Sarnowska. Rejs po szczęście mobi ma 336 str. stron. Rejs po szczęście pdf należy do pozycji z cyklu Nad Jeziorakiem (tom 1). Rejs po szczęście chomikuj jest pozycją z gatunku literatura obyczajowa, romans.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.