Rilla ze Złotego Brzegu pdf chomikuj

Ocena

Rilla ze Złotego Brzegu pdf chomikuj

Ekskluzywna edycja oprawiona w delikatną gładką tkaninę o właściwościach jedwabiu.

Dzieci Ani są już prawie dorosłe, z wyjątkiem ślicznej, pełnej temperamentu Rilli. Nikt nie potrafi się oprzeć jej jasnym, orzechowym oczom i olśniewającemu uśmiechowi. Rilla ma prawie piętnaście lat i nie może myśleć o niczym innym niż o pójściu na swój pierwszy bal i pierwszym pocałunku z przystojnym Kennethem Fordem. Jednak nad Złotym Brzegiem zawisa widmo wojny, a bracia Rilli idą walczyć. Rilla wplątuje się w domu w kłopoty, gdy przemyca osierocone niemowlę w… wazie na zupę. Każdy dzień wystawia na próbę jej odwagę i zmienia ją na zawsze.

Rilla ze Złotego Brzegu pdf chomikuj

Rilla ze Złotego Brzegu pdf chomikuj

Książka Rilla ze Złotego Brzegu pdf była napisana przez Lucy Maud Montgomery. Rilla ze Złotego Brzegu epub ma 400 str. kartek. Rilla ze Złotego Brzegu pdf jest z serii książek Ania z Zielonego Wzgórza (tom 8). Rilla ze Złotego Brzegu czytaj online jest pozycją z kategorii literatura młodzieżowa.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.