Saga o Potworze z Bagien. Tom Drugi pdf chomikuj

Ocena

Saga o Potworze z Bagien. Tom Drugi pdf chomikuj

Najnowsze trzy tomy jednej z najlepszych serii komiksowych XX wieku. Ta edycja zawiera wszystkie historie z Swamp Thing oraz scenariusz Alana Moore’a z lat 1983-1987 autorstwa Stephena Bisseta, Johna Totburna, Ricka Veitcha, Alfredo Alcali i Stana Waugha, który rysuje ilustracje. Drugi tom sagi zawiera mnóstwo wyrazistych potworów, takich jak podwodne wampiry, wilkołaki z niezwykłymi klątwami i przerażających szaleńców znanych jako nuklearne usta. Również na tym albumie zadebiutował John Constantine (aka Hellblazer). Constantine wysyła Swamp Thing do najciemniejszych zakątków Ameryki, do korzeni jej ukrytego dziedzictwa, podróż, która będzie miała szokujące zakończenie. W dalszej części albumu strach rośnie. Przebudziło się niewyobrażalne zło i nadciąga zagłada. Swamp Thing, John Constantine, Dead, Ghostly Visitor, Demon Etrigan, Ghost i inni mistrzowie tajemnic muszą zjednoczyć się przeciwko ciemnym siłom, które mogą zgasić światło nieba na zawsze.

Saga o Potworze z Bagien. Tom Drugi pdf chomikuj

Saga o Potworze z Bagien. Tom Drugi pdf chomikuj

Książka Saga o Potworze z Bagien. Tom Drugi pdf była napisana przez Stephen Bissette. Saga o Potworze z Bagien. Tom Drugi mobi ma 432 str. kartek. Saga o Potworze z Bagien. Tom Drugi chomikuj należy do pozycji z cyklu Saga o Potworze z Bagien (tom 3-4). Saga o Potworze z Bagien. Tom Drugi chomikuj jest pozycją z gatunku komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.