Serca na zakręcie pdf chomikuj

Ocena

Serca na zakręcie pdf chomikuj

Życie to sztuka wyboru. Codziennie podejmujemy małe i większe decyzje, wybieramy utarte ścieżki lub zupełnie nowe drogi; łatwo czasem zapomnieć, że w tej podróży człowiek nigdy nie jest sam i każdy zakręt, każde skrzyżowanie kształtują również losy jego współtowarzyszy. Czasami łatwo się zagubić, czasami łatwo zaginąć w plątaninie ścieżek. Karolina i Ryszard wytyczyli sobie jasne cele, a jednak wygląda na to, że zbłądzili na bezdroża; czy dla dobra śmiertelnie chorej córeczki podejmą próbę by odnaleźć się wzajemnie, przyznać do dawnych błędów i je wybaczyć – zanim będzie za późno?

Serca na zakręcie pdf chomikuj

Serca na zakręcie pdf chomikuj

Książka Serca na zakręcie pdf została napisana przez przez Irene Anders. Serca na zakręcie epub ma 185 str. kartek. Serca na zakręcie pdf należy do pozycji z cyklu Doktor Anna (tom 20). Serca na zakręcie pdf jest książką z gatunku literatura obyczajowa, romans.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.