Skład główny. Tom 3 chomikuj pdf

Ocena

Skład główny. Tom 3 chomikuj pdf

Notre-Dame-Des-Lacs to mała wioska położona pośród kanadyjskich lasów. Jest tak oddalona od cywilizacji, że wydawałoby się, iż zmiany zachodzące w wielkim świecie jej nie dotyczą. Okazuje się jednak, że jest zupełnie inaczej. Za sprawą wizyty Marie i Jacinthe w Montrealu, a także nowych mieszkańców pochodzących z wielkiego miasta – w spokojne życie w osadzie powoli wkracza prawdziwa rewolucja. Jak wpłynie to na mieszkańców wsi? Jak się w tym wszystkim odnajdą? Czy będą mogli liczyć na wzajemne wsparcie? Czy poczucie wspólnoty przetrwa w Notre-Dame-Des-Lacs?

Trzeci, ostatni tom polskiego wydania zawiera trzy części: Charlston, Kobiety oraz Notre-Dame-Des-Lacs, a także dodatek Fotografie.

Skład główny. Tom 3 chomikuj pdf

Skład główny. Tom 3 chomikuj pdf

Książka Skład główny. Tom 3 pdf była napisana przez Régis Loisel. Skład główny. Tom 3 epub ma 280 str. kartek. Skład główny. Tom 3 czytaj online należy do serii książek Skład Główny (tom 7-9). Skład główny. Tom 3 czytaj online jest książką z gatunku komiksy.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.