Śledztwa Enoli Holmes – 1 – Sprawa dwóch zaginięć chomikuj pdf

Ocena

Śledztwa Enoli Holmes – 1 – Sprawa dwóch zaginięć chomikuj pdf

Historia pełna przygód, łamigłówek kryminalnych i kodów dla dzieci i nastolatków! Komiks oparty jest na serii powieści Nancy Springer i opowiada o śledztwie dotyczącym Enoli Holmes, siostry słynnego detektywa Sherlocka i wysokiego rangą brytyjskiego urzędnika rządowego, Mycrofta. Wiktoriańska Anglia pod koniec XIX wieku. W czternaste urodziny Enoli jej matka zniknęła i była uważana za dziwaczkę wśród okolicznych mieszkańców. Dziewczyna rozpoczęła poszukiwania, dzwoniąc do braci w Londynie. Mycroft chce wysłać Enolę na pensję nastolatki z wyższych sfer, ale wyzwolona dziewczyna nie pozwoli sobie rządzić, ale weźmie swój los w swoje ręce… co zrobi, by pozostać niezależną od swojego Brata, czy masz czas na odnalezienie swojej matki w tym samym czasie? Przed Enolą jest wiele niebezpieczeństw do pokonania i wiele tajemnic do wyjaśnienia! Twórcą serialu jest francuska rysowniczka i scenarzystka Serena Blasco. Zadebiutowała jako ilustracja do historii Lily Chantilly, ale niedługo potem skupiła się na serialu o Enori, dzięki czemu zyskała popularność i duże uznanie czytelników.

Śledztwa Enoli Holmes – 1 – Sprawa dwóch zaginięć chomikuj pdf

Śledztwa Enoli Holmes – 1 – Sprawa dwóch zaginięć chomikuj pdf

Książka Śledztwa Enoli Holmes – 1 – Sprawa dwóch zaginięć chomikuj została napisana przez przez Serena Blasco. Śledztwa Enoli Holmes – 1 – Sprawa dwóch zaginięć mobi ma 64 str. stron. Śledztwa Enoli Holmes – 1 – Sprawa dwóch zaginięć chomikuj jest z serii książek Śledztwa Enoli Holmes (tom 1). Śledztwa Enoli Holmes – 1 – Sprawa dwóch zaginięć czytaj online jest książką z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.