Służąca Przewodnicząca #17 pdf chomikuj

Ocena

Służąca Przewodnicząca #17 pdf chomikuj

Biorąc pod uwagę to, co stało się z Usui w Anglii, Misaki postanowił pójść w jego ślady. Aby przygotować się na jej wejście, uczniowie Miyagigaoki zorganizowali jej intensywny trening, aby uczynić ją prawdziwą damą. Przewodnicząca dokłada wszelkich starań, aby spełnić ich oczekiwania, a potem pewnego dnia odkrywa anglojęzyczny tabloid, w którym znajduje… reportaż o Usui! To w końcu przekonuje Misaki, że powinna jak najszybciej iść i pomóc ukochanej. Jak nasi dzielni słudzy będą żyć w dalekiej Anglii? Jaką rolę odegra Tor w tej przygodzie? Jedno jest pewne – napięcie w tej książce jest u szczytu!

Służąca Przewodnicząca #17 pdf chomikuj

Służąca Przewodnicząca #17 pdf chomikuj

Książka Służąca Przewodnicząca #17 pdf została napisana przez przez Hiro Fujiwara. Służąca Przewodnicząca #17 mobi ma 192 str. stron. Służąca Przewodnicząca #17 chomikuj należy do serii pozycji Służąca Przewodnicząca (tom 17). Służąca Przewodnicząca #17 chomikuj jest pozycją z gatunku komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.