Sokola magia chomikuj pdf

Ocena

Sokola magia chomikuj pdf

Sokolnik Yareth popełnił najcięższą ze zbrodni – ożenił się ze zwyczajną karsteńską dziewczyną Eirran. W ich córce, Jenys, stara Czarownica odkryła magiczny talent. Jednak to nie wystarcza, by zosta prawdziwą panią magii. Jenys musi przejść przez naukę w Przybytku Mądrości, podobnie jak inne obdarzone Mocą dziewczęta. Niestety, dzieci nie docierają do celu, porwane przez Alizończyków na polecenie ukrywających się w ich kraju przybyszów z Kolderu, którzy za wszelką cenę chcą znaleźć sposób na podporządkowanie sobie umysłów ludzi ze Starej Rasy. Yareth, Eirran i czterej estcarpiańscy gwardziści wyruszają natychmiast w pościg…

Sokola magia chomikuj pdf

Sokola magia chomikuj pdf

Książka Sokola magia pdf była napisana przez Sasha Miller. Sokola magia mobi ma 288 str. kartek. Sokola magia pdf jest z serii książek The Turning (Wielkie poruszenie) (tom 3.2). Sokola magia chomikuj jest książką z kategorii fantasy, science fiction.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.