Spells Trouble. Wiedźmi czar chomikuj pdf

Ocena

Spells Trouble. Wiedźmi czar chomikuj pdf

Nowy trend w literaturze fantasy Young Adult – WIEDŹMY!

Jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów fantasy Young Adult 2021 roku!

Dawno, dawno temu, w miasteczku Salem, pewna wiedźma umknęła wprost spod szubienicy, używając przy tym naturalnych mocy, płynących z wnętrza ziemi, posługując się wiedzą o ziołach, zaklęciach i intencjach. Wiele dni uciekała na zachód, aż natknęła się na wyjątkowe miejsce, w którym krzyżowało się pięć potężnych linii mocy. Sara Good tu właśnie założyła miasteczko Goodeville, a na planie pentagramu zasadziła drzewa, które miały przez kolejne wieki strzec bram do pięciu podziemnych światów. Potomkinie Sary rokrocznie odprawiały przy bramach rytualne ceremonie, wzmacniając bariery chroniące ludzki śmiertelny świat przed najgorszymi z najgorszych, przed wyrzutkami i szumowinami podziemi. Wieki płyną i wszystko wydaje się w najlepszym porządku.

Mercy i Hunter Good, szesnastoletnie bliźniaczki, oprócz tego, że są wiedźmami, są też najnormalniejszymi pod słońcem nastolatkami. Chodzą do liceum, jedna zakochuje się w zabójczo przystojnym rozgrywającym licealnej drużyny futbolowej, druga wciąż marzy o spotkaniu miłości swojego życia, najlepiej żeńskiej. Niespecjalnie ujawniają przed rówieśnikami swe magiczne umiejętności, ale kiedy w Goodeville zaczynają dziać się złe, a nawet bardzo rzeczy, siostry muszą nie tylko posiąść nową wiedzę, ale też poprosić o pomoc w walce z mrokiem swych szkolnych przyjaciół. Zwłaszcza że prastare drzewa strzegące świat przed demonami zaczynają gnić oraz pachnieć siarkowodorem, a w spokojnym dotąd miasteczku w ciągu kilku dni zostają zamordowane trzy osoby…

Światowa premiera w maju 2021!

Nowy cykl autorek dwunastotomowej kultowej serii DOM NOCY, goszczącej wiele tygodni na listach bestsellerów na całym świecie.

Jak nastoletnie serce ma pogodzić pierwsze zauroczenie z wiedźmim obowiązkiem?

Moc, gorące serca i demony. Zło kontra wiedźmi czar.

Spells Trouble. Wiedźmi czar chomikuj pdf

Spells Trouble. Wiedźmi czar chomikuj pdf

Książka Spells Trouble. Wiedźmi czar pdf była napisana przez Kristin Cast. Spells Trouble. Wiedźmi czar mobi ma 352 str. kartek. Spells Trouble. Wiedźmi czar czytaj online należy do serii Siostry z Salem (tom 1). Spells Trouble. Wiedźmi czar czytaj online jest pozycją z kategorii fantasy, science fiction.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.