Spokój grabarza pdf chomikuj

Ocena

Spokój grabarza pdf chomikuj

Twój bohater z dzieciństwa w wersji papierowej! Poniżej znajdują się sławni bohaterowie baśni, ich wersje są mniej proste, ale ciekawsze i bardziej złożone. Piromaniak Cresick, Batman z zaburzeniami erekcji, entuzjastka wielu narkotyków Martha czy przygnębiony listonosz Pat na krawędzi depresji nie są już efektownymi symbolami naszego dzieciństwa. W gęsto utkanej fabule opowieści, przeznaczonej tylko dla dorosłych, odnajdziecie wulgarny, czasem czarny humor, mocne słownictwo i sarkazm. Trzeba przyznać, że autor ma niezwykłe poczucie humoru. Dlatego jego nie-bajki są tak niezwykłe, że wstrzymasz oddech i będziesz się śmiać do granic możliwości. Szalony i pokręcony taniec, któremu towarzyszą literackie konwencje, Marcin Pełka po raz drugi udowadnia, że ​​nie ma sobie równych!

Spokój grabarza pdf chomikuj

Spokój grabarza pdf chomikuj

Książka Spokój grabarza czytaj online została napisana przez przez Marcin Pełka. Spokój grabarza epub ma 219 str. kartek. Spokój grabarza pdf należy do serii Pogięte bajki (tom 2). Spokój grabarza czytaj online jest pozycją z gatunku satyra.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.