Star Wars: Klasyczne opowieści #1 chomikuj pdf

Ocena

Star Wars: Klasyczne opowieści #1 chomikuj pdf

Bohaterowie Gwiezdnych wojen po raz pierwszy pojawili się w świecie komiksów dzięki sadze Marvela „Once Upon a Time”, która rozpoczęła się w 1977 roku. Serial przywołuje emocje, jakie wywoływała w widzach oryginalna filmowa trylogia, a ich wątki uzupełnia o kolejne kosmiczne przygody, nowe postacie i nowe sytuacje, których nigdy wcześniej nie widziano w filmach – uczta dla fanów legendy to nie lada gratka. To obowiązkowa pozycja kolekcjonerska dla fanów „Gwiezdnych wojen” i tych, którzy jeszcze nie znają Mocy. Oryginalny notatnik: Gwiezdne wojny (tom 1) #1-11 zawartość: – Gwiezdne Wojny – Sześć par galaktyk – Z kosmosu do gwiazdy śmierci – Przeciw mocy Vadera – Sprawdź Księżyc Yavina! – Czy to koniec historii? – Nowe planety, nowe zagrożenia – ADUBA-3 Bohater Ósemki – Pustynna bitwa – Behemoty z Zaświatów – Wyszukiwanie gwiazd

Star Wars: Klasyczne opowieści #1 chomikuj pdf

Star Wars: Klasyczne opowieści #1 chomikuj pdf

Książka Star Wars: Klasyczne opowieści #1 czytaj online została napisana przez przez Terry Austin. Star Wars: Klasyczne opowieści #1 epub ma 192 str. stron. Star Wars: Klasyczne opowieści #1 chomikuj jest z serii książek Star Wars: Klasyczne opowieści (tom 1). Star Wars: Klasyczne opowieści #1 czytaj online jest książką z gatunku komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.