Star Wars. Tom 1: Ścieżka przeznaczenia chomikuj pdf

Ocena

Star Wars. Tom 1: Ścieżka przeznaczenia chomikuj pdf

Nowa seria z uniwersum Gwiezdnych Wojen została pierwotnie wydana przez Marvel w 2020 roku. Po katastrofalnej porażce w bitwie pod Hoth flota rebeliantów została rozerwana. Han Solo zostaje zamrożony w węglanie i zabrany przez łowcę nagród Bobę Fetta. Luke Skywalker jest zraniony i zszokowany po poznaniu przerażającej prawdy o swojej przeszłości. Darth Vader nie zabił ojca Luke’a, ale był jego ojcem! Teraz Luke, Księżniczka Leia, Lando Calrissian, Chewbacca, C-3PO i R2-D2 muszą przedrzeć się do reszty Sojuszu Rebeliantów. Ale bojownicy o wolność nie wiedzą, że po jednej pułapce w Imperium czeka na nich kolejna! Przed nimi spotkanie z dowódcą niszczyciela „Wola Tarkina”, przebiegłą i mściwą dowódczynią Zahrą! Serial napisał amerykański scenarzysta Charles Soule (Potwór z Bagien, Superman/Wonder Woman, The Hulk, The Death of Wolverine, Star Wars: Lando, Star Wars: Poe Dameron, Star Wars: Darth Vader – The Dark Lord of the Sith ) oraz hiszpański rysownik Jesús Saiz (Swamp Thing, Suicide Squad, Captain America, Doctor Strange, „Conan”).

Star Wars. Tom 1: Ścieżka przeznaczenia chomikuj pdf

Star Wars. Tom 1: Ścieżka przeznaczenia chomikuj pdf

Książka Star Wars. Tom 1: Ścieżka przeznaczenia czytaj online była napisana przez Jesús Saíz. Star Wars. Tom 1: Ścieżka przeznaczenia mobi ma 152 str. kartek. Star Wars. Tom 1: Ścieżka przeznaczenia czytaj online należy do pozycji z cyklu Star Wars (2020) (tom 1). Star Wars. Tom 1: Ścieżka przeznaczenia czytaj online jest pozycją z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.