Supercepcja. Podwójny spisek pdf chomikuj

Ocena

Supercepcja. Podwójny spisek pdf chomikuj

Szokujący słuch, doskonały smak i niezwykły dotyk. Czegoś tu brakuje… Julka, Klara i Tymon podejrzewają, że sekret ich niezwykłych talentów kryje się we wspólnej przeszłości. Decydują się na poszukiwanie innych, którzy tak jak oni mogą mieć niezwykle rozwinięte zmysły. W rezultacie byli zamieszani w fałszerstwo i kradzież bezcennych klejnotów koronnych Imperium Brytyjskiego. Razem próbują wyśledzić złodzieja i udowodnić zbrodnię. Niewiele wiedzą, w ich ślady idzie tajemnicza postać. Dlaczego wpatruje się w każdy ich krok? Katarzyna Gacek – Pisarka i scenarzystka, współautorka książki przygodowej „Marek i czaszka Jaguara” oraz scenariusza filmu „Za niebieskimi drzwiami”.

Supercepcja. Podwójny spisek pdf chomikuj

Supercepcja. Podwójny spisek pdf chomikuj

Książka Supercepcja. Podwójny spisek czytaj online została napisana przez przez Katarzyna Gacek. Supercepcja. Podwójny spisek mobi ma 304 str. stron. Supercepcja. Podwójny spisek czytaj online należy do serii Supercepcja (tom 2). Supercepcja. Podwójny spisek czytaj online jest pozycją z gatunku literatura młodzieżowa.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.