Szaman chomikuj pdf

Ocena

Szaman chomikuj pdf

Druga część trylogii o lekarskim rodzie Cole’ów.

Osiemset lat po Robie J. Cole’u, bohaterze powieści “Medicus”, człowiek o tym samym imieniu i nazwisku, przedstawiciel tej samej profesji, opuszcza Szkocję i udaje się do Ameryki. Odbywszy praktykę pod okiem słynnego chirurga, wyrusza w prerie Illinois, gdzie osiada w powstającym dopiero miasteczku. Tam spotyka przyszłą żonę, tam też przychodzi na świat jego syn, zwany Szamanem, który dziedziczy po ojcu Dar – umiejetność “czytania” w chorym organizmie. Jego powołaniem jest leczenie ludzi. Niestety, Szaman traci słuch…

“Szaman” to – podobnie jak “Medicus” – ciepła, głęboko humanistyczna powieść, której bohaterowie, ludzie różnych wyznań i kultur, przeciwstawiają się fanatyzmowi i obskurantyzmowi, to także powieść o miłości, poświęceniu i współczuciu dla cierpiących oraz o walce ze słabością własnego organizmu.

Szaman chomikuj pdf

Szaman chomikuj pdf

Książka Szaman czytaj online była napisana przez Noah Gordon. Szaman epub ma 608 str. stron. Szaman chomikuj należy do serii Medicus (tom 2). Szaman czytaj online jest pozycją z kategorii powieść historyczna.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.