Szczęśliwa przystań chomikuj pdf

Ocena

Szczęśliwa przystań chomikuj pdf

Dwóch mężczyzn to o jednego za dużo…

Tara ma tysiące powodów, by nie wracać do małego miasteczka Lucky Harbor w stanie Waszyngton. Jednak kiedy jej życie rozpada się na kawałki, każde miejsce z dala od jej niespełnionych marzeń i byłego męża będzie dobre. Tara postanawia więc pomóc swoim dwóm siostrom w renowacji, otwarciu i prowadzeniu małego hotelu. Wreszcie może wziąć sprawy we własne ręce i wymyślić nowy plan na życie. Lecz pewien opalony, zielonooki żeglarz ma swoje własne plany, w których Tara jest główną bohaterką. A kiedy jej były mąż zechce ją ponownie zdobyć, okaże się, że troje to tłum, nad którym Tara nie ma kontroli – zwłaszcza gdy nagle wychodzi na jaw jej najgłębszy sekret. Teraz Tara musi stawić czoło swojej przeszłości i odkryć, czego tak naprawdę chce. Jeśli będzie miała szczęście, odnajdzie wszystko, czego pragnie jej serce.

Szczęśliwa przystań chomikuj pdf

Szczęśliwa przystań chomikuj pdf

Książka Szczęśliwa przystań chomikuj została napisana przez przez Jill Shalvis. Szczęśliwa przystań mobi ma 308 str. stron. Szczęśliwa przystań czytaj online należy do pozycji z cyklu Lucky Harbor (tom 2). Szczęśliwa przystań czytaj online jest pozycją z kategorii literatura obyczajowa, romans.

Zobacz też

© 2024 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.