Tajfun: Nowe reguły gry pdf chomikuj

Ocena

Tajfun: Nowe reguły gry pdf chomikuj

Istnienie Federacji Planet stanęło pod znakiem zapytania – mieszkańcy jednej z nich o nazwie Hava’na’cooba zażądali autonomii. Po próbie ingerencji zbrojnej Prezydent Federacji zdecydował się ustąpić. I to była jedna z jego ostatnich decyzji. Czy rzeczywiście zginął z rąk rebeliantów? Jaki związek z tym wszystkim mają surowce naturalne i to, że Hava’na’cooba jest głównym producentem nowego popularnego narkotyku? Kto chce kontrolować agencję Nino? Tego wszystkiego będzie musiał dowiedzieć się Tajfun – nie tylko po to, aby przeżyć. Tym razem gra idzie o znacznie wyższą stawkę. Pora na zupełnie nowe reguły.

Tajfun: Nowe reguły gry pdf chomikuj

Tajfun: Nowe reguły gry pdf chomikuj

Książka Tajfun: Nowe reguły gry pdf została napisana przez przez Łukasz Chmielewski. Tajfun: Nowe reguły gry epub ma 48 str. stron. Tajfun: Nowe reguły gry czytaj online należy do serii pozycji Tajfun (tom 7). Tajfun: Nowe reguły gry czytaj online jest pozycją z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.