Thorgal: Arachnea pdf chomikuj

Ocena

Thorgal: Arachnea pdf chomikuj

Dwudziesty czwarty tom jednej z najpopularniejszych europejskich serii fantasy. Potworna burza odcięła Thorgala wraz z córeczką od reszty rodziny. Trafiają na przepiękną i tajemniczą wyspę, szczelnie otoczoną Mgłami Niebytu, którą włada nieśmiertelna Arachnea. W zamian za przeróżne dobrodziejstwa świadczone mieszkańcom wyspy, dwa razy w roku, w równonoc wiosenną i jesienną, okrutna królowa żąda od nich młodego, silnego mężczyzny. To daje jej energię niezbędną do wiecznego życia. Jednak żaden z kochanków Arachnei nigdy nie wrócił do żywych. Czy Thorgal będzie miał odwagę podjąć takie ryzyko, by ratować córkę porwaną przez spragnioną jego osoby królową?

Thorgal: Arachnea pdf chomikuj

Thorgal: Arachnea pdf chomikuj

Książka Thorgal: Arachnea chomikuj była napisana przez Grzegorz Rosiński. Thorgal: Arachnea mobi ma 48 str. kartek. Thorgal: Arachnea pdf należy do serii książek Thorgal (tom 24). Thorgal: Arachnea czytaj online jest pozycją z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.