Thorgal: Błękitna Zaraza pdf chomikuj

Ocena

Thorgal: Błękitna Zaraza pdf chomikuj

Pewnego dnia Jolan odkrywa na dryfującej łodzi zwłoki o dziwnym – sinoniebieskim kolorze. Zmarłemu towarzyszą tylko szczury. Jeden z nich boleśnie gryzie Jolana w ramię. Nieco później cała rodzina zostaje zaatakowana przez hordę karłowatych piratów. Z opresji ratuje ich tajemniczy nieznajomy. Arkan, ich wybawca, jest dziedzicem wspaniałego królestwa. Aaricia, oczarowana galanterią Arkana, nie zdaje sobie sprawy, że na jej rodzinę czyha prawdziwe niebezpieczeństwo. Tymczasem rana na ramieniu Jolana zaczyna się zaogniać. Szarmancki do tej pory gospodarz staje się śmiertelnie niebezpiecznym monstrum. Czy Thorgalowi uda się wyrwać rodzinę ze szponów niechybnej śmierci? I czym naprawdę jest Błękitna Zaraza?

Thorgal: Błękitna Zaraza pdf chomikuj

Thorgal: Błękitna Zaraza pdf chomikuj

Książka Thorgal: Błękitna Zaraza pdf była napisana przez Grzegorz Rosiński. Thorgal: Błękitna Zaraza epub ma 48 str. stron. Thorgal: Błękitna Zaraza chomikuj należy do książek z cyklu Thorgal (tom 25). Thorgal: Błękitna Zaraza chomikuj jest książką z gatunku komiksy.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.