Thorgal – Młodzieńcze lata: Łzy Hel pdf chomikuj

Ocena

Thorgal – Młodzieńcze lata: Łzy Hel pdf chomikuj

Dziewiąta i ostatnia odsłona serii fantasy śledzi młode przygody Thorgala, nieznajomego z gwiazd, i jego ukochanej Aaricji, żyjącej wśród północnych Wikingów. Obaj bohaterowie uciekli przed swoim ojcem, królem Danii Haraldem, na statku Svena. Docierają do wybrzeży kontynentu Wind, gdzie stają przed wyborem: albo wejść w magiczną i złą mgłę, albo być ścigani iw rezultacie zginą z rąk oprawcy Haralda. Wybrali pierwsze wyjście, które zakończyło się wrakiem ich statku. Na szczęście udało im się dotrzeć na wyspę, na której znaleźli mnóstwo szkieletów! Wtedy przypomnieli sobie starą opowieść o przeklętej krainie umarłych… Co lub kogo spotkają bohaterowie na tajemniczej wyspie? Czy uda im się uciec ze śmiertelnej pułapki? Jak zakończy się spór Svena z okrutnym ojcem? Autorami serii Thorgal: Youthful Years są francuski scenarzysta Yann Le Pennetier i rosyjski rysownik Roman Surzhenko.

Thorgal – Młodzieńcze lata: Łzy Hel pdf chomikuj

Thorgal – Młodzieńcze lata: Łzy Hel pdf chomikuj

Książka Thorgal – Młodzieńcze lata: Łzy Hel czytaj online została napisana przez przez Roman Surżenko. Thorgal – Młodzieńcze lata: Łzy Hel epub ma 48 str. stron. Thorgal – Młodzieńcze lata: Łzy Hel czytaj online należy do serii Thorgal: Młodzieńcze lata (tom 9). Thorgal – Młodzieńcze lata: Łzy Hel chomikuj jest książką z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.