Thorgal. Neokora pdf chomikuj

Ocena

Thorgal. Neokora pdf chomikuj

Najnowszy tom bestsellerowej opowieści fantasy o księdzu Thorgalu Aegirssonie. Serial został wymyślony przez znanego scenarzystę Jeana van Hamma i wybitnego polskiego rysownika Gerzegorza Rosińskiego. Bohater wraca do domu z wyprawy, podczas której ratuje porwaną przez wyspiarzy córkę. Okazuje się jednak, że wszyscy mieszkańcy jego rodzinnego miasta są zafascynowani… Sogall i Joran udają się do siedziby sąsiedniego władcy, który nią zarządza. Tam spotykają dawnych wrogów, którzy zmuszają ich do wypłynięcia na daleką północ, do krainy lodu skrywającej przed gwiazdami tajemnice turystów. Ciemnowłosi Wikingowie ponownie staną przed możliwością rozwikłania tajemnicy swojego pochodzenia!

Thorgal. Neokora pdf chomikuj

Thorgal. Neokora pdf chomikuj

Książka Thorgal. Neokora czytaj online została napisana przez przez Frédéric Vignaux. Thorgal. Neokora mobi ma 56 str. kartek. Thorgal. Neokora pdf należy do serii pozycji Thorgal (tom 39). Thorgal. Neokora pdf jest pozycją z gatunku komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.