Tiger’s Dream pdf chomikuj

Ocena

Tiger’s Dream pdf chomikuj

zostaw tygrysa. Bogini, która potrzebuje sojuszników. Uwięziony w czasie i miejscu, których nigdy sobie nie wyobrażał, Kishan Rajaram usiłuje zapomnieć o dziewczynie, którą kocha, i ukraść jej brata, wypełniając swój święty obowiązek – asystowanie pięknej, ale niezwykle wściekłej bogini Durgi. Kiedy sprytny szaman Phet pojawia się i mówi Kishanowi, że Kelsey go potrzebuje, korzysta z okazji, by znów ją zobaczyć, ale ratując Kelsey, odkrywa, że ​​klątwa, o której myślał, że się skończyła, dopiero się zaczyna. Z mocą bogini wiszącą na szali, Kishan musi poświęcić niewyobrażalne, by walczyć z siłami ciemności krążącymi wokół kobiety, którą ma chronić.

Tiger’s Dream pdf chomikuj

Tiger’s Dream pdf chomikuj

Książka Tiger’s Dream pdf była napisana przez Colleen Houck. Tiger’s Dream mobi ma 704 str. stron. Tiger’s Dream pdf należy do serii książek Klątwa Tygrysa (tom 5). Tiger’s Dream pdf jest pozycją z gatunku fantasy, science fiction.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.