Transformers #34: Autokracja pdf chomikuj

Ocena

Transformers #34: Autokracja pdf chomikuj

W ramach Kolekcji G1 przedstawiamy (w porządku chronologicznym) imponującą wariację na temat klasycznych bohaterów i wątków uniwersum TRANSFORMERS – witaj w epoce IDW! Zanim stał się Optimusem Prime’em, nazywał się Orion Pax i był wiernym, acz pozbawionym złudzeń policjantem patrolującym pogrążone w chaosie ulice Cybertronu. Jednak kiedy wybucha powstanie przeciwko przeżartemu korupcją rządowi, każdy będzie musiał opowiedzieć się po którejś ze stron. Zeta Prime gotów jest zrobić wszystko byleby zachować władzę i obalić autokrację, Pax będzie zmuszony zawiązać kruchy sojusz z powstańcami oraz ich marzącym o podboju świata dowódcą Megatronem. Tom uzupełniają materiały dodatkowe przygotowane z myślą o Kolekcji G1, w tym artykuł o powstawaniu Autokracji. Całość wstępem opatrzył konsultant serii Simon Furman.

Transformers #34: Autokracja pdf chomikuj

Transformers #34: Autokracja pdf chomikuj

Książka Transformers #34: Autokracja czytaj online była napisana przez John Barber. Transformers #34: Autokracja mobi ma 136 str. stron. Transformers #34: Autokracja chomikuj jest z serii książek Transformers: Kolekcja G1 (tom 34). Transformers #34: Autokracja chomikuj jest książką z gatunku komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.