Transmetropolitan. Tom 4 pdf chomikuj

Ocena

Transmetropolitan. Tom 4 pdf chomikuj

Czwarty tom cyklu Cyberpunk Transhumanism autorstwa Warrena Ellisa, zilustrowany przez Daricka Robertsona. Historia dziennikarza śledczego i jego walki o prawdę w skorumpowanym świecie. Pająk Jerozolimski, zepchnięty na ziemię ze swoimi lojalnymi (i wstrętnymi) pomocnikami, pozbawiony wszelkich wygód, goniący jak królik po torze chartów, przygotowuje się do partyzanckiej wojny medialnej z samym prezydentem USA Garym Callahanem, ludem do wszystkiego którzy są gotowi! Warren Ellis to brytyjski scenarzysta i scenarzysta komiksów, mieszkający w Polsce na Planet, Moon Knight, Thunderbolt, Authority i komiksie Avengers: Endless War Znany z serii prac. Komiksy dla dorosłych.

Transmetropolitan. Tom 4 pdf chomikuj

Transmetropolitan. Tom 4 pdf chomikuj

Książka Transmetropolitan. Tom 4 pdf była napisana przez Warren Ellis. Transmetropolitan. Tom 4 epub ma 288 str. kartek. Transmetropolitan. Tom 4 czytaj online należy do serii książek Transmetropolitan (tom 7-8). Transmetropolitan. Tom 4 chomikuj jest książką z gatunku komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.