Ucieczka przed ojcem chomikuj pdf

Ocena

Ucieczka przed ojcem chomikuj pdf

Dorocie udaje się uciec z niewoli. Porywa Darię i wraca do Polski. Po tragicznej śmierci Maliki Marysia wraca z babcią do Trypolisu. Świetnie się uczy. Ahmed żąda, by córka po skończeniu szkoły zamieszkała z nim i jego nową żoną. Babcia, chcąc ochronić ukochaną wnuczkę przed losem służącej u własnego ojca, ucieka z Marysią do rodziny w Jemenie.

– Trzy lata temu twój ojciec zażądał czegoś ode mnie – mówi enigmatycznie babcia.
– Powiedzże jaśniej, o co chodzi. Przestań już robić jakieś tajemnice! – denerwuje się pannica.
– Prawnie należysz do swojego ojca i może on decydować o twoim życiu i szczęściu. A także o tym, co i gdzie będziesz robić. Chyba, że znajdziesz sobie jakiegoś innego mahrama, z którym się dogadasz.
– Chyba żartujesz?! To jakieś kpiny!
– Takie są realia kultury muzułmańskiej, w tym także naszego kraju i naszego prawa. Dlatego też twoja matka nie była w stanie wyjechać stąd z wami – bo ty i Daria należałyście do ojca. A bardzo chciała.

Ucieczka przed ojcem chomikuj pdf

Ucieczka przed ojcem chomikuj pdf

Książka Ucieczka przed ojcem pdf była napisana przez Tanya Valko. Ucieczka przed ojcem mobi ma 154 str. stron. Ucieczka przed ojcem pdf jest z serii książek Saga Arabska (tom 7). Ucieczka przed ojcem pdf jest książką z kategorii literatura obyczajowa, romans.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.