Ultimate Spider-Man. Tom 2 pdf chomikuj

Ocena

Ultimate Spider-Man. Tom 2 pdf chomikuj

Spider-Man znowu ma kłopoty! Życie Petera Parkera wydaje się powoli toczyć. Był spokrewniony z Mary Jane i pracował dla Daily Bugle. Ale pokój nie trwał długo. Otto Octavius ​​po wypadku łączy się z metalowymi nogami i rozpoczyna polowanie na winnych. Spider-Man postanowił się z nim zmierzyć, ale media go nie zawiodły. Co gorsza, Clough, prowadzący program telewizyjny Animal Hunt, ogłosił, że zamierza zabić Spider-Mana… Ten album zawiera materiał pierwotnie opublikowany w Notebooks #14-27 z serii Ultimate Spider-Man, napisany przez Briana Michaela Bendisa i zilustrowany przez Marka Bagleya.

Ultimate Spider-Man. Tom 2 pdf chomikuj

Ultimate Spider-Man. Tom 2 pdf chomikuj

Książka Ultimate Spider-Man. Tom 2 czytaj online była napisana przez Mark Bagley. Ultimate Spider-Man. Tom 2 mobi ma 348 str. stron. Ultimate Spider-Man. Tom 2 chomikuj należy do serii książek Ultimate Spider-Man (tom 2). Ultimate Spider-Man. Tom 2 chomikuj jest książką z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.