Vademecum złego ojca – 2 chomikuj pdf

Ocena

Vademecum złego ojca – 2 chomikuj pdf

Jak sugeruje tytuł, „Bad Father’s Vademecum 2” to druga część niezwykle popularnego komiksu Guya Delisle’a o jego życiu z dziećmi. Fani twórczości autora „Kronik Jerozolimy” i „Pjongjangu” znajdą tu wszystkie charakterystyczne elementy jego stylu – ironiczne poczucie humoru, dystans do bohaterów (głównie do siebie) oraz pomocne wskazówki na co dzień. kiedy nie chodzi im o podróże, chodzi o wychowywanie dzieci. Delisle ma kilka wskazówek i sprytnych sposobów radzenia sobie z niesfornymi i denerwującymi (ignorującymi!) dziećmi dla wszystkich rodziców – nie tylko oczywiście. Poza aspektem wstępnym, Podręcznik Złego Taty jest także bardzo osobistym i czułym podejściem do przepływu radości (?) w macierzyństwie. Jeśli masz przyjaciół, którzy toczą nierówną walkę ze swoimi dziećmi, daj im tę książkę. Przyniesiesz im ulgę i dasz bilet do społeczności ich rodziców – dręczonych przez ich dzieci, a jednocześnie kochających je tak bardzo. “fakt” Komiks, który dostarcza czytelnikom pełnego wachlarza emocji. Ruch, śmiech, przerażenie, nostalgia i śmiech powracają. Dużo śmiechu. KZ.pl Bycie ojcem to większe wyzwanie niż podróżowanie w najdalsze zakątki świata. głos kultury

Vademecum złego ojca – 2 chomikuj pdf

Vademecum złego ojca – 2 chomikuj pdf

Książka Vademecum złego ojca – 2 chomikuj była napisana przez Guy Delisle. Vademecum złego ojca – 2 mobi ma 192 str. kartek. Vademecum złego ojca – 2 pdf należy do serii Vademecum złego ojca (tom 2). Vademecum złego ojca – 2 pdf jest pozycją z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.