Wenecjanka pdf chomikuj

Ocena

Wenecjanka pdf chomikuj

Jegle Haniszewska ponownie wyszła za mąż – z Gastonem Lavalem i mieszkała z nim w Wenecji. Chętnie współpracuje z mężem lekarzem i wychowuje dwie córki – Gabriellę i Matyldę. Jednak bez jej wiedzy wróg, który poprzysiągł zemstę, jest teraz na wolności. Po ataku Napoleona na Rosję został zwolniony z więzienia i brał udział w wojnie jako szeregowiec. Pewnego dnia do Wenecji przybył Nicolas de Bellloy, młody, bogaty i przystojny Amerykanin. Matylda zakochała się od pierwszego wejrzenia. Jej rodzina obawia się nowo przybyłych, ale nie wyobraża sobie życia bez Nicholasa i jest gotowa na ucieczkę z nim. Byli potajemnie zaręczeni. Mikołaj ucieka jednak od zgody na potajemny ślub. Ma konkretną misję – nie tylko sprowadzić Matyldę do Ameryki, ale najważniejszego Jagera do Ameryki – przekazać ją zaprzysiężonemu wrogowi.

Wenecjanka pdf chomikuj

Wenecjanka pdf chomikuj

Książka Wenecjanka chomikuj była napisana przez Bogna Ziembicka. Wenecjanka mobi ma 384 str. stron. Wenecjanka pdf jest z serii książek Panie na Koborowie (tom 2). Wenecjanka chomikuj jest pozycją z gatunku literatura obyczajowa, romans.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.