Wianek z lauru chomikuj pdf

Ocena

Wianek z lauru chomikuj pdf

Mała wioska, wielki dramat, wzruszenie, intryga, miłość i zdrada… Druga część tej czterotomowej opowieści opowiada o mieszkańcach Gradowa, ich radościach i smutkach, niespełnionych marzeniach i zawiedzionych nadziejach, nowych lub zanikających uczuciach, o ich pozornie spokojnym, przyziemnym życiu, ale w rzeczywistości to nieprawda. Przedwyborczy boom ogarnął Grad. Chętnych do rządzenia wioską nie brakowało, a wszyscy, którzy marzyli o władzy, walczyli bez skrupułów. Bozio, wieloletni wójt, tym razem ma dwóch przeciwników: rzeźnika Marcina i organistę Michaua. Bogatego i energicznego Marcina poparł sprawny i potężny komitet wyborczy, a kandydatura Mihau wywołała powszechny śmiech i drwiny ze strony mieszkańców wioski. Jednak starsza pani Brands zrobi wszystko, co w jej mocy, aby jej wnuk został nową gospodynią Gradoff. Po spisku przychodzi spisek, a miłość jest najlepszą motywacją do walki o laury.

Wianek z lauru chomikuj pdf

Wianek z lauru chomikuj pdf

Książka Wianek z lauru czytaj online była napisana przez Agnieszka Olszanowska. Wianek z lauru mobi ma 244 str. kartek. Wianek z lauru czytaj online należy do serii książek Gradów (tom 2). Wianek z lauru chomikuj jest książką z kategorii literatura obyczajowa, romans.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.