Wieczory na Miodowej 3 pdf chomikuj

Ocena

Wieczory na Miodowej 3 pdf chomikuj

Wzruszająca opowieść o sile kobiecości, która drzemie w każdej z nas! Jedynym miejscem, w którym Justyna kiedykolwiek czuła się kochana i szczęśliwa, był dom jej babci. Spędziła tam najlepsze lata dzieciństwa, zanim jej rodzice zadecydowali o przeprowadzce do dużego miasta. Od tego momentu wszystko układało się inaczej, niż planowała, a bolesne doświadczenia sprawiły, że zamknęła się na świat. Po wielu latach udało jej się znaleźć bezpieczną przystań na Miodowej. Otworzyła kwiaciarnię, nawiązała przyjaźnie, stworzyła dom. Jednak niespodziewana wizyta wywraca poukładany świat do góry nogami i zmusza kobietę, by po raz kolejny zmierzyła się z przeszłością. Czy znajdzie w sobie odwagę i siłę do konfrontacji? I jak wpłynie to na relację z mężczyzną, który chce zdobyć jej serce?

Wieczory na Miodowej 3 pdf chomikuj

Wieczory na Miodowej 3 pdf chomikuj

Książka Wieczory na Miodowej 3 pdf była napisana przez Joanna Szarańska. Wieczory na Miodowej 3 mobi ma 416 str. stron. Wieczory na Miodowej 3 chomikuj należy do książek z cyklu Na Miodowej (tom 3). Wieczory na Miodowej 3 chomikuj jest książką z gatunku literatura obyczajowa, romans.

Zobacz też

© 2024 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.