Wiedźmin. Córka płomienia chomikuj pdf

Ocena

Wiedźmin. Córka płomienia chomikuj pdf

Stary znajomy prosi Geralta o wyjaśnienie tajemnicy swojej córki, która potajemnie spotyka się z nieznanym mężczyzną. Kiedy wiedźma przybywa do zamku, ze zdziwieniem stwierdza, że ​​jest w to zamieszany Jaskier. Bard dostaje latający pień drzewa pokryty tajemniczymi runami. Z jego pomocą obaj bohaterowie zostają przeniesieni do odległych krain, gdzie zmuszeni są zaakceptować nowy kontrakt. Istnieje niebezpieczny zabójca zwany… Geralt z Rivii. Czy uda im się wyjść z tej niewygodnej sytuacji? Kto wymyślił tę skomplikowaną fabułę? Czy komuś zależy na pozbyciu się siwowłosego wiedźmina? Czwarty tom Przygód Geralta napisały dwie polskie artystki: scenariusz napisała Alexandra Mortica, a komiks rysowała Marianna Strejoska.

Wiedźmin. Córka płomienia chomikuj pdf

Wiedźmin. Córka płomienia chomikuj pdf

Książka Wiedźmin. Córka płomienia pdf została napisana przez przez Aleksandra Motyka. Wiedźmin. Córka płomienia mobi ma 108 str. kartek. Wiedźmin. Córka płomienia czytaj online należy do serii pozycji Wiedźmin – Dark Horse (tom 4). Wiedźmin. Córka płomienia czytaj online jest książką z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.