Wiedźmin. Wiedźmi lament chomikuj pdf

Ocena

Wiedźmin. Wiedźmi lament chomikuj pdf

Płomienie buchają: to wiedźma płonie na stosie. Geralt rozejrzał się za swoją kolejną misją, ale obraz egzekucji wciąż majaczył mu przed oczami jak złowieszczy błysk. Kiedy córka miejscowego bogacza zostaje porwana, wiedźmin szybko przekonuje się, że to nie jest misja ratunkowa. Coś go niepokoiło, coś głęboko w środku, coś, przed czym nie mógł uciec… Scenariusz napisał Bartosz Sztybor (Wiedźmin: Zaginione wspomnienia), a rysunki stworzyła Vanesa R. Del Rey (Ziemia Briggsów). Ten album zawiera materiał oryginalnie opublikowany w serii zeszytów Wiedźmin: Lamenty czarownic #1-4.

Wiedźmin. Wiedźmi lament chomikuj pdf

Wiedźmin. Wiedźmi lament chomikuj pdf

Książka Wiedźmin. Wiedźmi lament pdf była napisana przez Vanesa R. Del Rey. Wiedźmin. Wiedźmi lament epub ma 112 str. stron. Wiedźmin. Wiedźmi lament pdf należy do serii książek Wiedźmin – Dark Horse (tom 6). Wiedźmin. Wiedźmi lament pdf jest pozycją z gatunku komiksy.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.