Więźniowie miłości chomikuj pdf

Ocena

Więźniowie miłości chomikuj pdf

Książę Christian Severn przez kilka lat był więziony we Francji. Jedyne, co utrzymuje go przy życiu, to chęć zemsty. Teraz jest wolny i gotowy wymierzyć sprawiedliwość swoim wrogom. Ale widok hrabiny Gillian Greendale uświadomił mu, że są… Ważniejsza niż zemsta… Piękna Gillian przeżyła straszne kilka lat ze swoim brutalnym mężem. Spotkanie z Christianem budzi w niej zapomniane uczucia i nadzieje. Ale czy jest jakaś szansa, żeby dwoje ludzi, którzy tak bardzo wycierpieli, pracowało razem? przyszły? Zwłaszcza, że ​​ktoś chce zepsuć mu szczęście. I na niczym się nie zatrzyma…

Więźniowie miłości chomikuj pdf

Więźniowie miłości chomikuj pdf

Książka Więźniowie miłości pdf była napisana przez Grace Burrowes. Więźniowie miłości mobi ma 368 str. kartek. Więźniowie miłości chomikuj należy do książek z cyklu Uwięzione serca (tom 01). Więźniowie miłości chomikuj jest książką z kategorii literatura obyczajowa, romans.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.