Więźniowie nocy chomikuj pdf

Ocena

Więźniowie nocy chomikuj pdf

Kiedy ojciec nastoletniej Lyry zostaje zamordowany, dziewczynie pomaga bohaterski Francis Beaumont. Dziesięć lat później utalentowana malarka Layla zostaje złapana w nieudanym małżeństwie i zostaje jej wybawcą z wściekłym rozpustnikiem. Mimo to odnajduje radość i spokój w pracy – dopóki w życiu jej i jej męża nie pojawia się widoczne zauroczenie Lyrą przystojnego hrabiego Desmonda. Hrabia nie jest tym, za kogo się podaje, a kiedy przyjdzie do niej kolejne morderstwo, Lyra będzie musiała rozprawić się z tajemnicami mężczyzny, sekretami z jego przeszłości i własnymi pragnieniami.

Więźniowie nocy chomikuj pdf

Więźniowie nocy chomikuj pdf

Książka Więźniowie nocy pdf została napisana przez przez Loretta Chase. Więźniowie nocy epub ma 420 str. kartek. Więźniowie nocy pdf jest z serii książek Rozpustnicy (tom 2). Więźniowie nocy czytaj online jest książką z gatunku literatura obyczajowa, romans.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.