Wilcza nora pdf chomikuj

Ocena

Wilcza nora pdf chomikuj

Stary detektyw borsuka wolałby zahibernować. Jest stary, a jego okrągły brzuch nie dodaje mu zwinności. Poza tym policja nie ma nic do roboty w Yuanlin. Czasem ktoś ukradł szyszkę sosny lub wyrwał jej pióro z ogona, ale poza tym nic się nie działo… aż do dnia śmierci zająca. Początkowo wydawało się oczywiste, że sprawcą brutalnego morderstwa był wilk, ale doświadczony Borsuk nie chciał wyciągać pochopnych wniosków. Czy uda mu się odkryć prawdę z pomocą patologa sępa, psychologa szczura i impulsywnego adoptowanego syna Borsuka? Wilczy Szaniec to pierwsza część bestsellerowego serialu kryminalnego Animal Crime, w którym występują detektyw Borsuk i młody śledczy Borsuk. Jej autorka, Anna Starrobiniec, to tłumaczona na wiele języków wielokrotnie nagradzana pisarka i scenarzystka, znana jako rosyjska królowa grozy.

Wilcza nora pdf chomikuj

Wilcza nora pdf chomikuj

Książka Wilcza nora czytaj online była napisana przez Marie Muravski. Wilcza nora epub ma 116 str. stron. Wilcza nora czytaj online należy do książek z cyklu Zwierzęce zbrodnie (tom 1). Wilcza nora chomikuj jest książką z gatunku literatura dziecięca.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.