Wonder Woman: Rok pierwszy pdf chomikuj

Ocena

Wonder Woman: Rok pierwszy pdf chomikuj

Drugi tom serii Wonder Woman w ramach linii wydawniczej DC Rebirth. Na Wyspie Temiskra Amazonki żyją w zgodzie z naturą, doskonałym połączeniem rozwoju fizycznego, duchowego i intelektualnego. Cieszyli się także błogosławieństwem bogów olimpijskich. Niespodziewanie w krainie wojowników rozbił się samolot, aw samolocie wciąż byli ludzie. To wydarzenie na zawsze zmieniło życie kobiecej społeczności… Księżniczka Diana spędziła młodość w błogim rajskim domu. Teraz zaczyna rozumieć, że cała planeta jest w niebezpieczeństwie, więc postanawia opuścić wyspę, aby chronić ludzkość przed wojną. Okazuje się jednak, że niektórzy bogowie również chcą, aby jej misja się nie powiodła! Tak zaczyna się przygoda Diany w świecie mężczyzny, który nazwał ją Wonder Woman. Autorem nowej przygody Wonder Woman jest słynny amerykański twórca Greg Rucka (Batwoman, Detective Comics, wczesna seria Wonder Woman). Rysunki są dziełem australijskiego grafika Nicola Scotta (Gwiezdne wojny, Ptaki drapieżne, Secret Six).

Wonder Woman: Rok pierwszy pdf chomikuj

Wonder Woman: Rok pierwszy pdf chomikuj

Książka Wonder Woman: Rok pierwszy pdf była napisana przez Romulo Fajardo Jr.. Wonder Woman: Rok pierwszy epub ma 156 str. stron. Wonder Woman: Rok pierwszy pdf należy do książek z cyklu Wonder Woman DC Rebirth (tom 2). Wonder Woman: Rok pierwszy pdf jest pozycją z kategorii komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.