Wonder Woman: Tom 2 chomikuj pdf

Ocena

Wonder Woman: Tom 2 chomikuj pdf

Drugi tom sagi Diany, amazońskiej księżniczki, autorstwa znanego scenarzysty Grega Rucki, superbohatera znanego jako Wonder Woman. Między bogami olimpijskimi trwa walka o władzę. Boginowie spiskują przeciwko Zeusowi i jego braciom, którzy nie oddadzą swoich tronów. Kto wesprze Aresa, boga wojny? Jego spisek doprowadził do wskrzeszenia złego stworzenia znanego jako Meduza, którego wizja została zamieniona w kamień. Pradawny demon ściera się z Wonder Woman w telewizji. Aby pokonać swojego przeciwnika, Amazonka dokonała niesamowitych poświęceń. Następnie bohaterka udowadnia, że ​​nadal jest członkiem Ligi Sprawiedliwości, potem grozi jej groźba ze strony Geparda i Zooma, a na koniec wraz z Wonder Woman wyruszają w podróż do podziemnej krainy zmarłych.

Wonder Woman: Tom 2 chomikuj pdf

Wonder Woman: Tom 2 chomikuj pdf

Książka Wonder Woman: Tom 2 chomikuj została napisana przez przez Drew Johnson. Wonder Woman: Tom 2 epub ma 320 str. stron. Wonder Woman: Tom 2 chomikuj należy do serii pozycji Wonder Woman DC Deluxe (tom 2). Wonder Woman: Tom 2 pdf jest książką z gatunku komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.