Wzgórze Apolla #9 pdf chomikuj

Ocena

Wzgórze Apolla #9 pdf chomikuj

Sentaro, przytłoczony poczuciem winy związanym z wypadkiem, w którym ucierpiała Sachiko, znika z miasteczka bez słowa. Jego rodzina i przyjaciele początkowo mają nadzieję, że lada moment wróci, ale wkrótce staje się jasne, że nie była to decyzja podjęta pod wpływem chwili. Kaoru ponownie coraz bardziej zamyka się w sobie i separuje się od innych, nawet od Ritsuko. Całkowicie poświęca się nauce, gdyż wielkimi krokami zbliżają się egzaminy wstępne na studia.
Tymczasem zaniepokojona jego stanem Ritsuko postanawia przejąć inicjatywę i pewnego dnia zaprasza go do domu, by mogli pouczyć się wspólnie. Spotkanie to kończy się jednak w dość niefortunny sposób – zirytowany Kaoru wypowiada na temat Sentaro słowa, których wkrótce przyjdzie mu pożałować. Mało tego, wybierając najgorszy z możliwych momentów, informuje Ritsuko o planowanym wyjeździe do Tokio, po czym wraca do domu. Jak zraniona dziewczyna zareaguje na tę informację i jak wpłynie to na ich relację? Czy Kaoru uda się spełnić swoje plany? A jeśli tak, jak odnajdzie się w nowym otoczeniu, w wielkim mieście, zostawiając za sobą spokojne, ciche miasteczko i dawnych przyjaciół? Oto kolejna, ostatnia już odsłona słodko-gorzkiej opowieści o dojrzewaniu i muzyce.

Wzgórze Apolla #9 pdf chomikuj

Wzgórze Apolla #9 pdf chomikuj

Książka Wzgórze Apolla #9 chomikuj została napisana przez przez Yuki Kodama. Wzgórze Apolla #9 epub ma 192 str. stron. Wzgórze Apolla #9 pdf należy do serii książek Wzgórze Apolla (tom 9). Wzgórze Apolla #9 pdf jest książką z gatunku komiksy.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.