Z zimnym sercem pdf chomikuj

Ocena

Z zimnym sercem pdf chomikuj

Po krótkim postoju w biurze burmistrz Cat Kinsell funkcjonariusze z Jednostki Dochodzeniowej wrócili do londyńskiej policji miejskiej. On i jego partner Luigi Parnell prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa młodej Australijki po powrocie z imprezy firmowej. Śledztwo doprowadziło ich do Josepha Maddena, właściciela kawiarni niedaleko komisariatu policji. Madden upierał się, że jest niewinny. Twierdzi, że w czasie morderstwa był ze swoją żoną Rachel. W wywiadzie dla policji Rachel odmówiła potwierdzenia jego alibi, przysięgając, że jest sama w domu. Gdy zespół zbiera dowody przeciwko Josephowi, Carter ma za zadanie rozwikłać zagadkę małżeństwa Maddenów. Kinsella wiedział, że jeden z nich kłamie. Czy dowie się prawdy?

Z zimnym sercem pdf chomikuj

Z zimnym sercem pdf chomikuj

Książka Z zimnym sercem pdf była napisana przez Caz Frear. Z zimnym sercem epub ma 400 str. kartek. Z zimnym sercem czytaj online jest z serii książek Cat Kinsella (tom 2). Z zimnym sercem chomikuj jest książką z kategorii kryminał, sensacja, thriller.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.