Zabawa w kotka i myszkę #1 chomikuj pdf

Ocena

Zabawa w kotka i myszkę #1 chomikuj pdf

Kyouichi spotyka po latach kolegę ze studiów. Okazuje się, że Imagase jest detektywem, któremu żona Kyouichiego zleciła śledztwo mające na celu potwierdzić lub wykluczyć jego zdradę. Imagase proponuje układ: w zamian za zatajenie niewygodnych faktów Kyouichi musi pozwolić mu na pocałunki. Czy mężczyzna, który do tej pory nie potrafił podjąć ani jednej decyzji, będzie w stanie wybrnąć z takiej sytuacji? Oto nowe, wzbogacone o niepublikowany wcześniej rozdział, wydanie komiksu Setony Mizushiro. Bezgranicznie smutna historia opowiadająca o przepełnionej rozpaczą miłości i odrzuceniu.

Zabawa w kotka i myszkę #1 chomikuj pdf

Zabawa w kotka i myszkę #1 chomikuj pdf

Książka Zabawa w kotka i myszkę #1 pdf była napisana przez Mizushiro Setona. Zabawa w kotka i myszkę #1 epub ma 194 str. stron. Zabawa w kotka i myszkę #1 czytaj online jest z serii książek Zabawa w kotka i myszkę (tom 1). Zabawa w kotka i myszkę #1 chomikuj jest książką z gatunku komiksy.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.