Zagadka królowej myszy chomikuj pdf

Ocena

Zagadka królowej myszy chomikuj pdf

Tajemnica 5 Młody detektyw Detective Series Tom 3! Anka, Piotrek i Jaga (i oczywiście myszka Sherlock) jadą do domu Olgi Boznańskiej w Krakowie. Początkowo nic nie zwiastuje kryminalnej tajemnicy, ale wkrótce okazuje się, że słynny obraz malarza – „Dziewczyna z chryzantemą” – został skradziony i zastąpiony przez złodzieja z repliką. Anka i Piotrek szybko zidentyfikowali tylko czterech podejrzanych: dyrektor muzeum, woźny, sekretarz i student ASP. Czy detektywi z Tajemnicy 5 rozwiążą sprawę przed przybyciem policji? „Detektyw z Tajemniczy 5” powstał na wyraźną prośbę dzieci Marty Guzowskiej – dotychczasowej autorki kryminałów dla dorosłych. Seria książek o śledztwach Anki i Piotrka, które łączą awanturniczą fabułę, intelektualny element historii sztuki i interaktywny format, gdyż każdy tom wymaga od czytelnika logicznego myślenia i rozwiązywania zagadek.

Zagadka królowej myszy chomikuj pdf

Zagadka królowej myszy chomikuj pdf

Książka Zagadka królowej myszy pdf była napisana przez Marta Guzowska. Zagadka królowej myszy mobi ma 144 str. kartek. Zagadka królowej myszy pdf należy do serii książek Detektywi z Tajemniczej 5 (tom 3). Zagadka królowej myszy czytaj online jest pozycją z kategorii literatura dziecięca.

Zobacz też

© 2022 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.