Zatrzymać czas chomikuj pdf

Ocena

Zatrzymać czas chomikuj pdf

Agata urodziła syna i miała plan na życie: wyjść za Emila i schudnąć. Nie była jednak pewna swoich emocji i kiedy w końcu zdecydowała się bardziej stanowczo podejść do swojego wyboru, pojawiły się kłopoty… Potężne życie odcisnęło swoje piętno także na młodej Poli z sióstr Żółtaszek, która zaczęła myśleć o dziecku. Jako osoba niepełnosprawna znała niebezpieczeństwa, ale nie spodziewała się, że jej relacje ze Swawikiem staną się tak skomplikowane, gdy mężczyzna zabierze ją do ośrodka adopcyjnego. Akcja tej książki jest pełna zabawnych i wzruszających momentów. Są aresztowania, kuracje, odnalezienie wychowanków z domów dziecka, rozstania i powroty… Agata i Paula próbują żyć swoim życiem, chcą być szczęśliwi i spełnieni, ale oczywiście nic nie dzieje się zgodnie z planem. Lepiej więc przestać, gdy w końcu zacznie się układać… Stop Time to trzecia część Projektu Agata, kontynuacja losów sióstr Żółtaszek.

Zatrzymać czas chomikuj pdf

Zatrzymać czas chomikuj pdf

Książka Zatrzymać czas czytaj online została napisana przez przez Anna Sakowicz. Zatrzymać czas epub ma 336 str. stron. Zatrzymać czas chomikuj należy do serii Plan Agaty (tom 3). Zatrzymać czas pdf jest pozycją z gatunku literatura obyczajowa, romans.

Zobacz też

© 2023 Gawelda.pl - treści opublikowane na stronie mają charakter informacyjny, a linki prowadzą do zewnętrznych serwisów. Więcej w informacji w polityce DMCA.